Císařští

Nyní, když došlo k absolutnímu spojení státu s Kultem Světla, je císařství silnější než kdy dříve a to, co jeho předci budovali stovky let nesmí být přece jen tak zničeno! Zahozeno! Elerius Getha Dobrotivý nedopustí, aby se císařství rozpadlo kvůli několika bláznům a bláhovcům věřících v pohádky.

Ačkoliv nutně oslabeno odloučením Fortis Ictus, je pořád Císařská armáda čítající pět legií tou nejsilnější na celém souostroví. Jestli tuto sílu podpoří ještě lodě Navegadores, nebude trvat dlouho a v Císařství opět zavládne jednota.

Vzhledem k všeobecné rozsáhlosti Císařství jako takového, by bylo zbytečné zde znovu opisovat informace, které se už na těchto stránkách nachází.

  • O historii Císařství, tedy o době, kdy bylo ještě stále jednotné a nezmítalo se v občanské  válce, stejně jako o dávné historii před jeho samotným sjednocením, si můžete přečíst ZDE.
  • Informace ohledně Kultu Světla a víře ve Světlo, která je momentálně jediným Císařem uznávaným náboženstvím, najdete ZDE, stejně jako další pojednání o státní správě císařství či justici.