Kouzelná země Yuurien

V zemi Leirin, na malinkatém ostrově Yuurien žije veselý a šťastný národ pidilidí jež se nazývají Pikkuvaki. Nejvíc ze všeho je baví starat se o les a všechno živé. Milují vycházky ve stínu vysokých stromů a žijí v míru s ostatními obyvateli země, protože jsou to od přírody vlídní dobráci. Rádi se navštěvují navzájem a nesmírně rádi navštěvují i všechny kouzelné bytosti, které ostrov Yuurien obývají. Jednoho dne však šel nejmladší Strážce lesa zkontrolovat místní Strom Života, něco se mu nezdálo. Kůra je podivně šedivá, listí podivně průsvitné a široké větve jsou ovislé a sklání se k zemi. Pikkuvaki vidí, že jejich strom vadne a chřadne, ale nikdo neví proč. Tráví dny i noci tím, aby přišli na to, co se se stromem děje. Proto povolávají do svých řad strážce z celého světa, aby spojili své síly a přijeli pomoct zachránit kouzelný strom. Přijeď i ty za námi na ostrov Yuurien, kde tě čeká jedno velké dobrodřuství. Staň se malým Pikkuvakim a vydej se na cestu plnou kouzelných tvorů, rostlin, zvířat a nových malých i velkých přátel…

"Strom?? Strom?! Něco se děje! On... Něco je špatně, honem, pojďte se podívat je to… no rychle za mnou! Koukejte, něco je špatně, vidíte? On, on prostě... vidíte? To je děs, co s tím? Musíme svolat všechny Pikkuvaki, abysme mu pomohli. Není to jen tak zjistit, o co jde a kde je problém. Musíme mu pomoc rychle,  co nejdřív. Hlavně ať ho uzdravíme!!!"

A co na nás v zemi Leirin čeká? 

Slavnostní zařazování do kmene Pikkuvaki a do družinek Strážců. Každý strážce je totiž něčím vyjímečný. Naši malinkatí se zařazují mezi své druhy, jež jsou  Bystrozraký hledač, Bebínkohojič, Zaříkávač zvířat a Rostlinkomil. Nejlépe budeme fungovat, když spojíme všechny své síly. Na cestě za uzdravením vzácného stromu se navíc můžeme těšit na bezpočet pohádkových bytostí a bájných postav, jak hodných, tak těch zlomyslných a poťouchlých. 

 

  • Zavítáme do nedaleké Magické Akademie pro nevšední lektvar
  • Kvůli jeho magickému rohu vyhledáme bájného Jednorožce
  • Utkáme se s proradnou Medúzou a jejími sluhy - Bazilišky
  • Na pomoc si zavoláme Lesovíly, které tančí v měsíčním svitu
  • Půjdeme si pro radu k Babce Vševědce
  • Budeme bojovat o chlup Medvěda Medujeda
  • Zkusíme vyléčit skutečný dračí zub. 
  • Oslávíme svátek Saarella, který je nejdůležitějším a nejveselejším svátkem lidu Pikkuvaki

A to je jen ždibec toho, co nás všechno čeká!

Název: Kouzelná země Yuurien
Věková kategorie 5 - 10 let
Termín 17. - 26. července 2015
Místo konání RTS Jalovec
Obsazenost dostatek volných míst
Cena 3950,- Kč (3650,- Kč při přihlášení dvou a více dětí)

ONLINE PŘIHLÁŠKA