Magická Akademie Gradu

“ ...  nechápu, co všichni mají s tím, že jsem divná. Na míchání lektvaru pravdomluvnosti nevidím podivného nic. Naopak - je to velice praktická věc a kdyby to zvládali všichni, vůbec by se nelhalo. Vlastně… možná by malinko lhali ti, co ovládli kouzelnou formuli Sugesce a Manipulace… ti možná ano … ” 

Ti, co se nebojí poznání a vědí o skrytém řádu světa své, mají teď výjimečnou možnost jak své znalosti a dovednosti ještě víc rozšířit… Nejprestižnější kouzelnická škola Leirinu sídlící na kraji města Sedm Věží, které ční vysoko nad ostrovem Grad, poprvé otvírá své učebny i jiným, než místním studentům. Díky tomu, že se podařilo sjednotit osnovy s dalšími pěti kouzelnickými školami, čeká studenty rozvrh nabitý velkým množstvím praktických magických cvičení.

 

  • Nauka o tvorech magických - rozšíří povědomí o stvořeních, o kterých existenci málo kdo ví
  • Alchymistická cvičení a zpracování bylin - naučí umění léčby a míchání lektvarů různé síly a účinku
  • Manipulace mysli - otevře dveře do hlav ostatních, umožní číst v nich a ovlivňovat je
  • Čtení světa a času - ukáže věci, které jsou a jakými mohou být v budoucnu
  • Energetická magie - dá moc ovládat samotné kosti světa - měnit je a tvarovat

Nebude chybět tvorba svitků a očarování artefaktů - dvě disciplíny, které sice nepožívají tak velké úcty jako ostatní předměty, ale v poslední době se těší velkému zájmu a přinesli několik pokrokových objevů.

" … přísahám, že jsem v laboratoři napracoval s žádnou houbou ani plynem a co říkám je pravda! To zrcadlo mluví! Nebo někdo skrze něj… Nebo ….”

Senzacechtivé studenty možná potěší skutečnost, že už dobrý měsíc je celá Akademie vzhůru nohama kvůli opakujícím se hlášením o neobvyklém chování Obsidiánového Zrcadla, které je srdcem celé Akademie. Přesných informací je poskromnu a mluví nejen o vydávání zvuků a podivné záři, ale také o výskytu podivných bytostí v okolí Akademie. Sbor proto v dohledné době určí komisi, která celou věc důkladně vyšetří.

 
Název: Magická Akademie Gradu
Věková kategorie 9 - 16 let
Termín 17. - 26. července 2015
Místo konání RTS Jalovec
Obsazenost dostatek volných míst
Cena 3950,- Kč (3650,- Kč při přihlášení dvou a více dětí)

ONLINE PŘIHLÁŠKA

Láká vás víc informací o předmětech, studijních materiálech a rozvrhu? Od ledna 2015 zde budou každou neděli přibývat nové a nové informace...