O DĚJI

Akce "Leirin - Ozvěna Zkázy" má jednu hlavní a nosnou dějovou linii, která bude svázaná s příběhy všech hráčských postav.

Na této akci světa Leirin bude krom příprav na Consulovu svatbu nejdůležitějším děním jednání o výběru nového Consulova zástupce, spolu s důsledky ideologických a mocenských rozepří Magických Akademií a Kultu. (Mágy čeká rovněž řešení potíží s Obsidiánovým Zrcadlem)

  • Významnou část toho, co hráče čeká, budou tvořit dějové linie skupin (Maioři, Mágové, Consulský dvůr a Delegace). Každá z uvedených skupin má vlastního příběhového organizátora (a klíčovou CP zároveň), kterého úkolem je udržet plynulý a hladký průběh kapitol hry („questů“). Pro jednotlivé skupiny máme už teď připravené tipy, jak dané postavy víc vtáhnout do děje(ů) a budeme je hráčům nabízet průběžně během registrace.
  • Pro bojechtivé je na každý den připraven bitevní scénář. Výsledek bitvy bude mít nezanedbatelný vliv na hlavní dějovou linii a hráči v něm nebudou hrát své postavy, takže nebudou riskovat jejich smrt (snažíme se předcházet zbytečné improvizované tvorbě nových postav uprostřed akce).
  • Počítáme i s realizací tzv. "společenských událostí" ve městě Sedm Věží. Byť hráčům doporučujeme hrát i během nich své postavy, máme připravenou batérii "postav na půjčení", které hráčům umožní zpestřit si akci hraním různých rolí.

Určitě budeme brát ohled i na vaše preference týkající se typu herních zápletek, míru akce a to, s kým si přejete Ozvěnu Zkázy vychutnat a užít.